KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15275199
nr 1527 5199
Etsning
Artur Bengtson. Hamnmotiv Stockholm, 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:23:15
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr