KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15275199

nr 1527 5199

Etsning

Artur Bengtson. Hamnmotiv Stockholm, 39x27 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm. Signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 mars 2023
kl 19:23:15